به این مطلب امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...

ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی برای بسیاری از افراد مهم و حیاتی است.کشور اسلواکی از کشورهایی است که بسیاری از افراد به فکر گرفتن ویزای آن کشور به روش های مختلفی هستند.کشور اسلواکی یکی از کشورهای اتحادیه اروپا است که با اخذ ویزاهای مختلف می توان به آن سفر کرد مثل: ویزای توریستی اسلواکی، ویزای تحصیلی اسلواکی، ویزای تجاری اسلواکی، ویزای دیداری اسلواکی، ویزای پزشکی اسلواکی، ویزای کنفرانس اسلواکی، ویزای اسلواکی از نوع ورزشی و ویزای هنری اسلواکی می توان به آنجا سفر کرد.

ویژگی های کشور اسلواکی و مشخصات این کشور

کشور اسلواکی مزایا و امکانات زیادی برای افرادی که در آن جا زندگی می کنند دارد. سطح بالای کیفیت زندگی در این کشور سبب شده است تا نظر بسیاری از افراد را جذب خود کند. کشور اسلواکی از نظر آب و هوا کشوری گرم و نسبتا خشک محسوب می شود که در اروپای مرکزی واقع شده است، این کشور از غرب با جمهوری چک و کشور اتریش همسایه است و از شمال با کشور  لهستان، از شرق با کشور اوکراین و از جنوب با کشور مجارستان همسایه  می باشد.مساحت کشور  اسلواکی حدود ۴۹۰۳۵ کیلومتر مربع  می باشد و کوهستان های پهناور و وسیع بیشتر سطح این کشور را در بر گرفته است. در شمال اسلواکی در نزدیکی مرز لهستان، کوه‌ های تاترای علیا  وجود دارند که از منطقه های  محبوب برای کوهنوردان و ورزش اسکی است پس این کشور می تواند مقصد توریستی حتی در فصل زمستان باشد. بسیاری از دریاچه‌ ها و دره‌ های خوش‌ منظره کشور در این کوهستان قرار گرفته است. تور اسلواکی و تور اروپا فرصت مناسبی برای بازدید از این کشور زیباست.

رودهای اسلواکی عبارتند از رود دانوب، رود واه و هرون، و رود هورناد که در طبیعت و آب و هوای این کشور تاثیرگذار هستند.. رود تیسا ۵ کیلومتر طول دارد که از مرز اسلواکی- مجارستان عبور می کند. اسلواکی در میان کوه‌ های خود صدها غار کوچک و بزرگ دارد که ۱۵ عدد از آن ‌ها برای بازدید عموم باز است. ۵ غار مهم و زیبا کشور اسلواکی در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت جهانی شده‌اند.

کشور اسلواکی از کشور چکسلواکی، در تاریخ ۱ ژانویه ۱۹۹۳  جدا شد و تبدیل به کشوری مستقل گردید. کشور اسلواکی در سال ۲۰۰۴ به اتحادیه اروپا پیوست و در ۱ ژانویه ۲۰۰۹ به منطقه یورو پیوست.کشور اسلواکی همچنین عضوی از منطقه ی شنگن، سازمان تجارت های جهانی، سازمان همکاری های اقتصادی و توسعه و سازمان های ملل متحد می باشد.

ویژگی های کشور اسلواکی و مشخصات این کشور

ویزای توریستی اسلواکی

ویزای توریستی اسلواکی برای اقامت شما در مدت زمان کوتاه و غیر دائم در زمان مشخص تهیه می شود. از جمله شرایط اخذ ویزای توریستی اسلواکی و سایر کشورها این است که شما در مدت مشخصی وارد کشور می شوید و در تاریخ معینی از کشور خارج می شوید. شما می توانید برای اخذ ویزای توریستی اسلواکی از ویزای شنگن نیز استفاده کنید. همانطور که می دانید شینگن قرار دادی است برای کشورهای اروپایی که طبق آن ۲۶ کشور در این قرار داد وجود دارند که مردمان این ۲۶ کشور می توانند بدون ویزا در بین خود سفر کنند باید بدانید که که ایران جزء این ۲۶ کشور نمی باشد پس افراد کشور ما برای سفر به این ۲۶ کشور باید ویزای شنگن تهیه نمایند.

کشور هایی که عضو ویزای شینگن هستند عبارتند از: اتریش – بلژیک – جمهوری چک – دانمارک ( به جز گرینلند و جزایر فارو) – استونی – فنلاند – فرانسه (به جز سرزمین های تحت سلطه ی این کشور که خارج از خاک کشورش هستند) – آلمان – یونان – مجارستان – ایسلند – سوئیس – ایتالیا – لتونی – لیختن اشتاین – لوکزامبورگ – مالت – نروژ (بجز سوالبارد) – هلند (به جز آروبا، کوراسائو، سینت مارتن، جزایر کارائیب هلند) – لهستان – پرتغال – اسلواکی – اسلوونی – اسپانیا (همراه بخش‌های سئوتا و ملیلیه) – سوئد هستند.

برای اخذ ویزای توریستی اسلواکی به مدارک زیر نیاز دارد:

  • شناسنامه و کارت ملی از افرادی که برای اخذ ویزا اقدام کرده اند به همراه کپی از تمام صفحات آن
  • تکمیل فرم برای اقدام به اخذ ویزای توریستی اسلواکی
  • ارائه تمامی اسناد مالکیت با ترجمه انگلیسی
  • اصل بیمه مسافرتی به همراه کپی از آن
  • ۲ قطعه عکس مخصوص ویزا با زمینه روشن یا سفید
  • رزرو بلیط هواپیما
  • ویزا برای افرادی که سن آن ها کمتر از ۱۲ سال است با حضور اجباری والدین انجام می شود
  • به یاد داشته باشید که تعیین وقت سفارت اسواکی رایگان است و هیچ آژانسی نباید برای این کار هزینه ای دریافت نماید.
اخذ ویزای توریستی اسلواکی

شرایط و بایدها و نبایدها برای اخذ ویزای توریستی اسلواکی

برای اخذ ویزای توریستی اسلواکی اولین گام پر کردن فرم مربوط به ویزای اسلواکی می باشد شما می توانید با مراجعه به سفارتخانه اسلواکی و یا مراجعه به سایت مربوط به این سفارتخانه فرم مورد نظر خود را با دقت پر کنید. توجه داشته باشید که اطلاعات خود را با دقت و بدون ایراد پر کنید. بعد از پر کردن فرم مربوطه برای ویزای توریستی اسلواکی آن را به سفارتخانه اسلواکی تحویل می دهید.

شرایط و بایدها و نبایدها برای اخذ ویزای توریستی اسلواکی

آدرس سفارت اسلواکی در تهران برای ویزای توریستی اسلواکی

شما می توانید فرم پر شده را برای سفارت خانه مربوطه پست کنید و یا به صورت حضوری آن را به سفارت اسلواکی تحویل دهید.

تهران خیابان ولیعصر خیابان مقدس اردبیلی پلاک ۹۴

اخذ ویزای توریستی اسلواکی

چه افرادی می توانند از ویزای توریستی اسلواکی استفاده کنند

تمامی کسانی که قصد گرفتن ویزای توریستی اسلواکی را دارند باید تمامی اسناد و مدارک خود را به زبان انگلیسی ترجمه کرده و مهر و تایید از سفارتخانه اسلواکی را داشته باشد.کلیه افراد می توانند برای ویزای توریستی به این سفارتخانه مراجعه نمایند و مدارک خود را تحویل دهند. البته برخی تورها پروسه گرفتن ویزا را خود انجام می دهند.

آژانس سفری دیگر مجری مستقیم و بی واسطه در خصوص بلیط اسلواکی، وقت سفارت اسلواکی، ویزای اسلواکی، تور اسلواکی و تور اروپا میباشد ۸۸۸۵۱۰۸۰-۰۲۱

مطالب مرتبط

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۱۶ اسفند ۱۳۹۶

هتل الغریر ریحان روتانا دبی هتل الغریر ریحان روتانا دبی هتلی ۵ ستاره است که در منطقه دیره واقع شده است. هتل الغریر روتانا دبی امکاناتی همچون باشگاه ورزشی و ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 0٫00
Loading...
۰۳ دی ۱۳۹۷

جمعیت بارسلونا بارسلونا یکی از کشورهای اسپانیایی است که از جمله مهمترین بنادر اروپا در دریای مدیترانه به شمار می رود. جمعیت بارسلونا موجب شده است که این کشور به ...

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars 5٫00
Loading...
۱۱ دی ۱۳۹۷

سفر به سوئیس سوئیس کشوری کوچک در اروپای شرقی قرار گرفته است. این کشور با طبیعتی بسیار زیبا یکی از امن ترین و زیبا ترین کشورهای قاره ی اروپاست. سفر ...

نظر دهید

0 نظر

دیدگاهی ارسال نشده است!